Tegoroczna wyprawa Positive Ways będzie inna niż wszystkie. Mamy szczytny i zarazem bardzo ambitny cel. Pierwszy raz w historii naszych wyjazdów objedziemy nasz piękny kraj. A jak! Cudze chwalicie, swego nie znacie! Podczas 6 dniowej wyprawy po Polsce chcemy zebrać łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych, by przekazać je ostatniego dnia wyprawy, podopiecznym Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci.

Masz super auto? Jedź razem z nami. Przeżyj niezapomnianą przygodę i pomóż potrzebującym dzieciakom.

Opis wyjazdu PW Polska dla Hospicjum 2019:

Piątek 07.06

Naszą przygodę rozpoczynamy w piątek, siódmego czerwca, w Pałacu Alexandrium, który zlokalizowany jest zaledwie o 10 km od centrum Warszawy. Po uroczystej kolacji odbędzie się spotkanie organizacyjno-integracyjne. Nasi goście będą mieli okazję się poznać i skorzystać z odprężających atrakcji hotelu, by naładować baterie na drugi, intensywny dzień imprezy.

Sobota 08.06

Po śniadaniu wyruszamy na Plac Teatralny gdzie odbędzie się huczny start pierwszej tegorocznej wyprawy Positive Ways. Podczas trwającej 2 godziny imprezy uczestnicy zjedzą obiad w restauracji Thai Thai. Najedzeni ruszymy na Wrocław. Naszym celem jest hotel Monopol, w którym spędzimy noc, a noc będzie długa, bo w sobotę będziemy się bawić do białego rana.

09.06 Niedziela

Wszyscy wyspani? Na pewno, bo dzień zaczynamy dopiero o 12:30, kiedy to wyruszymy na Tor Silesia Ring, który tego dnia będzie dostępny TYLKO dla uczestników Positive Ways. Prócz jazd na torze odbędą się licytacje oraz zbiórki na rzecz naszych dzieciaków z hospicjum. W międzyczasie zjemy przygotowany obiad, a dla chętnych czekać będzie samolot, który zabierze odważnych na lot w okolicach toru i nad nim. Wieczorem ruszamy do Krakowa. Noc spędzimy w nowoczesnym i świetnie zlokalizowanym krakowskim Q Hotel Plus.

10.06 Poniedziałek

Po śniadaniu wyjedziemy do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, gdzie wsród nietuzinkowej infrastruktury oraz samolotów wykonamy ujęcia na potrzeby filmu. W jednym z hangarów w otoczeniu wspaniałych reliktów lotnictwa zjemy obiad, po czym wyruszymy w kierunku Hotelu Arłamów, gdzie spędzimy dwie noce.

Pierwszy wieczór w kompleksie Arłamów upłynie pod znakiem wspólnego biesiadowania.

11.06 Wtorek

Dzień wielkich atrakcji! Po śniadaniu jedziemy na zamknięte i wynajęte tylko dla nas lotnisko, które położone jest zaledwie 20 kilometrów od naszego hotelu. Na lotnisku trochę się pościgamy, porównamy maszyny i sprawdzimy ich możliwości. Chwila odpoczynku, obiad i jedziemy dalej na krótką wycieczkę po krętych bieszczadzkich drogach. Po południu wrócimy do kompleksu, gdzie podzielimy się na grupy, dla których według preferencji przygotowane będą wyjątkowe atrakcje – strzelnica, mecz piłki nożnej, Bumper Ball oraz jak dzień wcześniej wypasione SPA.

12.06 Środa

Po śniadaniu ruszamy do Podkarpackiego Hospicjum. Wszyscy razem przekażemy zebrane przez nas pieniądze, środki od sponsorów, a także kwotę zebraną z wpisowego, podopiecznym placówki. Po pamiątkowych zdjęciach odbędzie się uroczyste pożegnanie, po czym rozjedziemy się w swoje strony.

Koszt wyjazdu to 1940 euro i dotyczy jednego samochodu wraz z kierowcą oraz pasażerem. (2 osoby)

Cena zawiera:

  • 1000 zł przekazane na hospicjum od każdego samochodu biorącego udział w imprezie. Jeśli pojedzie 50 samochodów, przekażemy 50 000 zł + środki zebrane podczas całego eventu dla dzieciaków.
  • Noclegi w hotelach 4* i 5*.
  • Pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje.
  • Cztero osobowa ekipa foto – video.
  • Ubezpieczenie.
  • Naklejki na samochody.
  • Wejście na wszystkie imprezy.
  • Tor wyścigowy oraz lotnisko.
  • Ekipa techniczna.
  • Miejsca parkingowe.
Kliknij aby pobrać szczegółowy plan wyprawy

Imię i Nazwisko*

Kod pocztowy*

Miejscowość*

Ulica*

Nr domu*

Telefon*

Model auta*

Moc auta*

Adres email*

Zdjęcia auta

* Pola wymagane